4 lutego 2016

Kursy instruktorskie

kursy szkolenioweOFERTA

 

Prowadzimy szkolenia dla KAŻDEGO! Jesteśmy dużym centrum kształcenia zawodowego, a naszym zadaniem jest szkolenie kadry instruktorskiej.
W ramach naszych szkoleń zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania określonego zawodu. Wśród dostępnych szkoleń znajdziesz m.in. kursy na:
- instruktora narciarstwa
- ratownika WOPR
- instruktora jazdy konnej
- instruktora fitness
- instruktora pływania
- instruktora tenisa ziemnego
oraz wiele innych.

Przykładamy ogromną wagę do zadowolenia naszych Klientów. Chcemy by nasze usługi były świadczone na wysokim poziomie, dlatego też wśród naszej kadry znajdziesz najlepszych specjalistów o długoletnim stażu pracy. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi kiedy uczestnicy naszych kursów mówią nam, iż szkolenie było dla nich przyjemnym i cennym doświadczeniem oraz okazało się bardzo przydatne - wtedy wiemy, iż nasza praca nie poszła na marne.

--------------------------------------

NAJLEPSZE CENTRUM SZKOLEŃ

--------------------------------------

kursy instruktorskieCEL I ISTOTA SZKOLEŃ

Naszym głównym celem jest odkrycie drzemiących zasobów wiedzy i umiejętności w naszych kursantach. Wiemy, iż każdy z Was posiada unikalne zdolności i umiejętności, które może wykorzystać podczas wykonywania odpowiedniego zawodu. Właśnie z tego powodu polecamy konsultacje z naszą kadrą trenerską - we wstępnej rozmowie pomożemy Ci dobrać odpowiedni kurs!


EGZAMINY I CERTYFIKATY

Każde z prowadzonych przez nas szkoleń kończy się egzaminem i nadaniem certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności i gotowość do wykonywania zawodu. Podejście do egzaminu jest możliwe tylko po ukończeniu kursu  i obecności na wszystkich zajęciach praktycznych i teoretycznych. Wynik egzaminu jest pozytywny w przypadku uzyskania wyniku na poziomie 75% z części praktycznej oraz teoretycznej.